Dodano: 7 sierpnia 2023
1:18 minut
Sprawdź Swoje Prawa w Pracy !

W pierwszym weekendzie sierpnia w woj. podlaskim odbyły się dwa wydarzenia, w których wzięły udział tysiące Podlasian.  W sobotę (5 sierpnia 2023 r.) mogliśmy świętować Dni Suwałk, natomiast w niedziele (6 sierpnia 2023 r.) odbył się Jarmark Dominikański w Choroszczy.

Podczas tych wydarzeń, uczestnicy mogli otrzymać wsparcie Państwowej Inspekcji Pracy w zakresie porad prawnych. Nasze punkty cieszyły się wysokim zainteresowaniem, głównie osób młodych, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową lub rozpoczęły pracę w okresie wakacyjnym. Przedstawiciele OIP Białystok informowali zainteresowanych o możliwościach skorzystania z pomocy merytorycznej udzielanej przez Państwową Inspekcję Pracy przy eliminowaniu nieprawidłowości w zatrudnieniu, a także o przepisach prawa pracy, o uprawnieniach i obowiązkach związanych z określonymi rodzajami umów, czasem pracy i wynagrodzeniem za pracę.

Jest to już 9 wydarzenie w tegorocznym okresie wakacyjnym na terytorium woj. podlaskiego w którym Podlasianie i turyści mogą skorzystać z oferowanej pomocy Państwowej Inspekcji Pracy. Cieszy nas fakt, że podczas każdego wydarzenia nasze punkty porad prawnych cieszą się wysokim zainteresowaniem.  

A już niedługo będzie można nas spotkać:

  • 12 sierpnia (sobota) w Mielniku podczas XXXII Muzycznych Dialogów nad Bugiem;

  • 20 sierpnia (niedziela) w Mońkach podczas wydarzenia Przedsiębiorcze Kobiety;

  • 24 sierpnia (czwartek) w Białymstoku podczas Festynu integracyjnego z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy;

  • 10 września (niedziela) w Wasilkowie podczas Dożynek Wojewódzkich.

Serdecznie zapraszamy do punktów porad prawnych Państwowej Inspekcji Pracy oraz przypominamy, że oferowana pomoc jest bezpłatna i anonimowa. Do zobaczenia 😊

Galeria