• RSS
  • Wersja tekstowa
17.12.2020

Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej 2020 rok

 

Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku podsumował XXVII edycję konkursu „Pracodawca organizator pracy bezpiecznej”. Rok bieżący charakteryzuje się przed wszystkim pandemią, przez co również i w naszej działalności należało przeprowadzić uroczystość nagradzania laureatów w sposób odmienny od wcześniej przyjętych.
W dniu 16 grudnia 2020r. w siedzibie OIP w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii I zakładów zatrudniających do 49 osób. 


Okręgowa Komisja Konkursowa postanowiła przyznać to miejsce firmie
BR TECHNOLOGY IZABELA BERENT, ŁUKASZ BERENT S. C. w Czartajewie.

fot1
Okręgowy Inspektor Pracy w Białymstoku - Marek Aleksiejuk wręcza nagrodę Laureatom


Zgodnie z regulaminem, zwycięzca kategorii na etapie regionalnym reprezentuje województwo na etapie centralnym konkursu. 
Bardzo miło jest nam zakomunikować, że wymieniony zakład został wyróżniony nagrodą Głównego Inspektora Pracy na etapie centralnym. 
Uroczystość wręczania statuetki Mecum Tutissimus Ibis wraz z grawertonem odbywa się na Zamku Królewskim w Warszawie, tym razem została przeprowadzona łącznie z wyżej wymienioną uroczystością w siedzibie OIP w Białymstoku. 

fot2
 

Bezpośrednio przed wręczeniem nagród zostało odtworzone wystąpienie Głównego Inspektora Pracy Andrzeja Kwalińskiego, który gratulując laureatom osiągniętych rezultatów wyraził żal z powodu braku możliwości osobistego spotkania się z pracodawcami. Niemniej jednak, Główny Inspektor Pracy zaprosił tegorocznych laureatów na uroczystość wręczenia nagród za rok łącznie z przyszłymi nagrodzonymi.

fot3
 

Warto zaznaczyć, że sztandarowy konkurs Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca organizator pracy bezpiecznej” został objęty honorowym patronatem Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Elżbiety Witek, a laureaci wpisywani są na prestiżową Złotą Listę Pracodawców. Tym większe gratulacje należą się laureatowi z naszego województwa. 
Pozostali laureaci tego konkursu z naszego województwa zostali nagrodzeni na odrębnych, często pojedynczych uroczystościach.

 

fot4
 

fot5
 


GIP Przejdź do GIP Porady prawne

Kalendarium

PWŚCPSN
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234