• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

27.06.2022

XVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz IX Ogólnopolska Wystawa Królików Rasowych

 

W dniach 25- 26.06.2022r. na terenach wystawowych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbyła się XVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz IX Ogólnopolska Wystawa Królików Rasowych.

Ostatni weekend czerwca to czas, w którym  Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie obfituje w najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych, pokazy, konkursy oraz spotkania biznesowe.

Wystawa Zwierząt Hodowlanych to jedno z większych wydarzeń rolniczych
w północno-wschodniej Polsce. Każdego roku odwiedzają je niespotykane tłumy osób. Podczas wydarzenia prezentowane były bydło, konie, owce, kozy i króliki.

Wydarzenie to cieszy się od wielu lat ogromnym zainteresowaniem, a zarazem jest miejscem spotkań najlepszych hodowców w kraju, wymiany doświadczeń i źródłem informacji o najnowszych trendach w hodowli zwierząt.

Wśród wielu wystawców swoje stanowisko informacyjne zorganizował także Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku, przy którym zainteresowane osoby uzyskały niezbędne informacje dotyczące bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym oraz prawnej i technicznej ochrony prawa pracy. Osoby odwiedzające stoisko informacyjne otrzymały bezpłatne informatory, wydawnictwa z zakresu prawa pracy, bhp, legalności zatrudnienia oraz materiały prewencyjne.GIP Przejdź do GIP Porady prawne