Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 14 czerwca 2024
1:17 minut

laureaci konkursu

Konkurs

Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku ma przyjemność poinformować o zakończeniu tegorocznej edycji konkursu "Bezpiecznie na wsi mamy". Konkurs ten, mający na celu promowanie bezpiecznych zachowań i wiedzy na temat pracy na wsi wśród dzieci w wieku szkolnym, odbył się na przestrzeni czerwca 2024 roku.

Uczestnicy:

W konkursie wzięło udział łącznie 91 uczniów klas 6-8.

Przebieg i Cele Konkursu:

Konkurs został przeprowadzony w formie testu, który sprawdzał wiedzę uczniów z zakresu bezpiecznego zachowania podczas pracy na wsi. Organizatorzy przygotowali zestaw pytań, które miały na celu nie tylko zweryfikowanie wiedzy teoretycznej, ale również uświadomienie młodym ludziom, jakie zagrożenia mogą spotkać w pracy na roli i jak unikać niebezpiecznych sytuacji.

Nagrody i Wyróżnienia:

Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku. W każdej ze szkół wyłoniono grupę laureatów, którzy wykazali się najwyższą wiedzą i zrozumieniem zasad bezpiecznego zachowania na wsi.

Podsumowanie:

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie się do testu. Wierzymy, że zdobyta wiedza przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa pracy na wsi. Dziękujemy również nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zachęcanie uczniów do udziału w konkursie.

Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z lokalnymi szkołami i z chęcią będziemy kontynuowali działania promujące bezpieczeństwo wśród najmłodszych. Do zobaczenia na kolejnych edycjach konkursu "Bezpiecznie na wsi mamy!"

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu